Home
Sponsored By:   Dick's Sporting Goods
/Registration/FamilyAccounts.asp?org=SPARTANYOUTHCLUB.COM
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 04/06/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Piney Creek Hollow Park 5:00p 7:00p  >Baseball>AA>American> 8U AA Rullo Practice  Pick up at 6:45 PM  LV 
 Tue 04/07/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:30p  >Boys Lacrosse> U9 - Stifter Practice    DS 
Centennial, Endevour Academy 6:00p 8:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle Practice    CS 
 Wed 04/08/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Piney Creek Hollow Park 5:00p 7:00p  >Baseball>AA>American> 8U AA Rullo Practice  Pick up 6:45 PM  LV 
 Thu 04/09/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
aurora, Falcon Creek MS (S) 7:30p 8:30p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle Practice     
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:30p  >Boys Lacrosse> U9 - Stifter Practice    DS 
 Fri 04/10/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Piney Creek Hollow Park 5:00p 7:00p  >Baseball>AA>American> 8U AA Rullo Practice  Pick up 5:45 PM  LV 
Englewood, CVA 2 6:00p 7:00p  >Volleyball> 6th Grade - Miller GAME 6th Grade - Becker   
 Sat 04/11/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora Sports Park #50 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> U8 - Thomas Game DLC Bergmann   RG 
10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> U14 - Bernard Game Hawks Mcelligatt   RG 
11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> U13 - Mellinger Game Mountain Fairbanks   RG 
12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> 970 Duff Game U11 - Hogan   RG 
2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> Jets ORourke Game U12 - Cabuag   RG 
Aurora Sports Park #52 2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> Hawks Farrington Game U9 - Stifter   RG 
4:30p 5:30p  >Boys Lacrosse> Storm Doyle/Firstbrook Game U9 - Stifter   RG 
Castle Rock, Aspen View Academy 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> Raptors Cross Game U7 - Franks   KC 
Dekovend Park # 1 12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> Thunder Holmes Game U13 - Wyman   RG 
MLK Rec Center 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> City Lax Law Game U14 - Likens   RG 
10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> City Lax Hurd/Roberts Game U11 - Laska   RG 
Rosamond Park 1 10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> DLC Kern Game U11 - Liley   RG 
11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> DLC Homans Game U12 - Herman   RG 
Englewood, CVA 1 3:00p 4:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle GAME Thunder Navy (Loomis)   
4:00p 5:00p  >Volleyball> 5th Grade - Rafferty GAME Thunder White (Smith)   
Englewood, CVA 2 4:00p 5:00p  >Volleyball> 3rd Grade - Alarid GAME Hawk Orange (Ingham)   
5:00p 6:00p  >Volleyball> 3rd Grade - Alarid GAME Hawk Navy (Classick)   
Stagecoach Field 11:45a 12:45p  >Boys Lacrosse> Mountain Adler Game U9 - Wilson   KC 
Highland Heritage Park  9:15a 10:15a  >Boys Lacrosse> Warriors - Wilson/Litchfield Game U11 - Mannix   KC 
6:15p 7:15p  >Boys Lacrosse> Warriors - Ferguson Game U14 - Kynor   KC 
Powderhorn Park West 11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> Coyotes Hefele Game U10 - Place   RG 
Bayou Gulch 10:30a 11:30a  >Boys Lacrosse> U8 - Rinnan Game Thunder Baylor baylor doubleheader  RG