Home
Sponsored By:   Dick's Sporting Goods
/Registration/FamilyAccounts.asp?org=SPARTANYOUTHCLUB.COM
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 04/13/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Piney Creek Hollow Park 5:00p 7:00p  >Baseball>AA>American> 8U AA Rullo Practice  Pick up at 6:45 PM  LV 
 Tue 04/14/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:30p  >Boys Lacrosse> U9 - Stifter Practice    DS 
Centennial, Endevour Academy 6:00p 8:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle Practice    CS 
 Wed 04/15/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Piney Creek Hollow Park 5:00p 7:00p  >Baseball>AA>American> 8U AA Rullo Practice  Pick up 6:45 PM  LV 
 Thu 04/16/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:30p  >Boys Lacrosse> U9 - Stifter Practice    DS 
 Fri 04/17/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Endevour Academy 6:00p 7:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle Practice    CS 
Centennial, Piney Creek Hollow Park 5:00p 7:00p  >Baseball>AA>American> 8U AA Rullo Practice  Pick up 5:45 PM  LV 
 Sat 04/18/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora Sports Park #50 10:00a 11:00a  >Boys Lacrosse> U10 - Place Game Warriors Goodwin (4th)   KC 
11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> U12 - Herman Game DLC Bullock   RG 
12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> U11 - Laska Game Storm Holtmann   RG 
2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> U12 - Robichaud Game Boulder Cook   RG 
3:15p 4:15p  >Boys Lacrosse> U11 - Mannix Game Bear Creek Schott   RG 
4:45p 5:45p  >Boys Lacrosse> U11 - Mannix Game United Watters/Witulski mannix doubleheader  RG 
Aurora Sports Park #52 2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> U8 - Rinnan Game Raptors Zentz   RG 
3:15p 4:15p  >Boys Lacrosse> U9 - Wilson Game Warriors Blue   RG 
4:30p 5:30p  >Boys Lacrosse> United Kennedy/Olley Game U9 - Stifter   RG 
Rosamond Park 1 4:30p 5:30p  >Boys Lacrosse> Thunder Wescott Game U11 - Liley wescott doubleheader  RG 
6:00p 7:00p  >Boys Lacrosse> U11 - Liley Game DLC McConnell Liley doubleheader  RG 
Rosamond Park 2 10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> DLC Morath Game U14 - Bernard   RG 
4:45p 5:45p  >Boys Lacrosse> DLC Burstein Game U12 - Cabuag burstein doubleheader  RG 
6:00p 7:00p  >Boys Lacrosse> DLC Bok Game U11 - Hogan   RG 
Englewood, CVA 1 3:00p 4:00p  >Volleyball> Hawk Navy (Roenfeldt) GAME 5th Grade - Rafferty   
Englewood, CVA 2 5:00p 6:00p  >Volleyball> 6th Grade - Miller GAME Eagles Green (Brown)   
6:00p 7:00p  >Volleyball> Eagles White (Molliconi) GAME 6th Grade - Becker   
8:00p 9:00p  >Volleyball> Warriors Crimson (Le) GAME 8th Grade - Stangle   
Englewood, CVA 3 3:00p 4:00p  >Volleyball> Thunder Navy (Stricker) GAME 3rd Grade - Alarid   
sMarshdale Park 2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> Mountain Sweatt Game U14 - Kynor   RG 
Highland Heritage Park  3:15p 4:15p  >Boys Lacrosse> Warriors Hartmann Game U13 - Wyman   RG 
6:45p 7:45p  >Boys Lacrosse> Warriors Coffey (6th) Game U12 - Robichaud   KC 
Powderhorn Park West 12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> Coyotes - Mainwaring Game U13 - Mellinger   RG 
Legacy Point Elementary 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> Hawks TBD Game U7 - Franks   RG