Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Tue 03/31/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:30p  >Boys Lacrosse> U9 - Stifter Practice    DS 
Centennial, Endevour Academy 6:00p 8:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle Practice    CS 
 Thu 04/02/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:30p  >Boys Lacrosse> U9 - Stifter Practice    DS 
 Fri 04/03/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Centennial, Endevour Academy 6:00p 7:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle Practice    CS 
 Sat 04/04/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Long Lake Park F8 11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> Storm Lawson Game U14 - Bernard   RG 
Aurora Sports Park #50 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> U10 - Place Game Creek Silva   RG 
10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> U11 - Liley Game Raptors Kellog   RG 
11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> U11 - Hogan Game DLC Campbell   RG 
12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> Storm Oritz Game U8 - Rinnan   RG 
2:15p 3:15p  >Boys Lacrosse> U11 - Laska Game DLC Sanger   RG 
3:15p 4:15p  >Boys Lacrosse> U13 - Wyman Game Warriors Burch   RG 
4:15p 5:15p  >Boys Lacrosse> U14 - Likens Game Creek Terry   RG 
5:30p 6:30p  >Boys Lacrosse> U14 - Likens Game Warriors - Allison Likens doubleheader  RG 
Aurora Sports Park #52 2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> U9 - Wilson Game City Lax Steadly   KC 
3:15p 4:15p  >Boys Lacrosse> U11 - Mannix Game Raptors Phillips   KC 
5:45p 6:45p  >Boys Lacrosse> U12 - Herman Game Coyotes Kissinger   RG 
David Lorenz Field #5 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> SSPRD Gwinn Game U14 - Kynor   KC 
Robinson Park 1:45p 2:45p  >Boys Lacrosse> DLC Mancini Game U9 - Stifter   RG 
Rosamond Park 1 11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> DLC - Smith Game U13 - Mellinger   RG 
12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> DLC Burstein Game U12 - Robichaud   RG 
Schafer #13 11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> Bear Creek/MSC Jojo Game U8 - Thomas   RG 
Englewood, CVA 1 4:00p 5:00p  >Volleyball> 6th Grade - Becker GAME Warriors Black (Andresen)   
8:00p 9:00p  >Volleyball> 5th Grade - Rafferty GAME Warriors Silver (Petri)   
Englewood, CVA 2 2:00p 3:00p  >Volleyball> 8th Grade - Stangle GAME Hawk Orange (Caldon)   
4:00p 5:00p  >Volleyball> Hawk Orange (Wren) GAME 6th Grade - Miller   
Englewood, CVA 3 7:00p 8:00p  >Volleyball> 3rd Grade - Alarid GAME Creek (Regan)   
Highland Heritage Park  11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> Warriors Coffey (6th) Game U12 - Cabuag   KC 
Plum Valley Park 12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> Warriors - Buttolph Game U7 - Franks   RG