Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/10/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Altitude Elementary 6:15p 7:30p  >Basketball>Division 2> 32 Salazar Practice    SB 
Aurora, Black Forest Elementary 6:00p 7:00p  >Basketball>Girls> 30 Kohne Practice    DS 
Aurora, Coyote Hills ES 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 2> 22 Kroeker Practice    SB 
Aurora, Fox Ridge MS AUX 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 52 Harkness Practice    SB 
Aurora, Fox Ridge MS L1/L2 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 61 Cabuag Practice    SB 
Aurora, Infinity Middle School 6:15p 7:30p  >Basketball>Division 1> 51 Valencia Practice    EV 
7:30p 8:45p  >Basketball>Division 2> 72 Valencia Practice    EV 
Aurora, Liberty MS (AUX) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 82 Beidler Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 1> 81 Underwood Practice    SB 
aurora, Liberty MS (L1/L2) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 62 Heller Practice    SB 
aurora, Sky Vista MS (M1/M2) 6:15p 9:30p  >Basketball>Division 2> 72 McIntosh Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 51 Anfield Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 2> 62 Morphew Practice    SB 
 Tue 02/11/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Aurora, Antelope Ridge E 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 2> 22 Brown Practice    SB 
Aurora, Liberty MS (AUX) 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 1> 81 Crandall Practice    SB 
aurora, Liberty MS (L1/L2) 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 2> 82 Cameron Practice    SB 
Centennial, Creekside ES 6:15p 9:00p  >Basketball>Division 2> 42- Hughes Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 41 Morris Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 1> 51 Morris Practice    SB 
 Wed 02/12/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Altitude Elementary 6:15p 7:30p  >Basketball>Division 2> 32 Salazar Practice    SB 
Aurora, Black Forest Elementary 6:30p 8:30p  >Basketball>Division 2> 32 Martell Practice    SB 
Aurora, Infinity Middle School 6:15p 7:30p  >Basketball>Division 1> 51 Valencia Practice    EV 
7:30p 8:45p  >Basketball>Division 2> 72 Valencia Practice    EV 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 1> 31 Bradley Practice    SB 
 Thu 02/13/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Aurora, Antelope Ridge E 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 2> 22 Freeman Practice    SB 
Aurora, Fox Ridge MS AUX 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 52 Harkness Practice    SB 
Aurora, Fox Ridge MS L1/L2 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 61 Cabuag Practice    SB 
Centennial, Creekside ES 6:15p 7:15p  >Basketball>Division 2> 22-Gearity Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 41 Morris Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 1> 51 Morris Practice    SB 
 Fri 02/14/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Altitude Elementary 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 2> 52 Garlock Practice    SB 
aurora, Falcon Creek MS (S) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 82 Beidler Practice    SB 
8:00p 9:30p  >Basketball>Division 1> 81 Underwood Practice    SB 
aurora, Liberty MS (L1/L2) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 62 Heller Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 51 Anfield Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 2> 62 Morphew Practice    SB 
Centennial, Newton Middle School 7:00p 8:00p  >Basketball>Division 2> 32 Salazar GAME Hawks White (McCullough) 3rd Grade D2 South Playoffs  JS 
 Sat 02/15/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Laredo Middle East Gym 8:00a 9:00a  >Basketball>Division 1> 51 Anfield GAME Thunder White (Lowe) 5th Grade D1 Playoffs  CA 
9:00a 10:00a  >Basketball>Division 1> 51 Anfield GAME Warriors Cardinal (Wisler) 5th Grade D1 Playoffs   
1:00p 2:00p  >Basketball>Division 2> SJSA Red (Cronkrite) GAME 52 Harkness 5th Grade D1 Playoffs   
4:00p 5:00p  >Basketball>Division 1> 51 Valencia GAME 51 Morris 5th Grade D1 Playoffs  EV 
5:00p 6:00p  >Basketball>Division 1> Raptors Green (Kliewer) GAME 51 Valencia 5th Grade D1 Playoffs  JK 
Aurora, Laredo Middle West Gym 2:00p 3:00p  >Basketball>Division 2> 62 Heller Game Raptors Green (Smith) 6th Grade D2 Playoffs  JA 
3:00p 4:00p  >Basketball>Division 2> Warriors Crimson (Cosart) GAME 62 Heller 6th Grade D2 Playoffs  SC 
4:00p 5:00p  >Basketball>Division 2> SJSA Black (Castro) Game 62 Morphew 6th Grade D2 Playoffs   
5:00p 6:00p  >Basketball>Division 2> Warriors Inferno (Willis) Game 62 Morphew 6th Grade D2 Playoffs  MW 
6:00p 7:00p  >Basketball>Division 2> Warriors Inferno (Willis) GAME 62 Heller 6th Grade D2 Playoffs  
Castle Rock, Aspen View Academy_ 11:00a 12:00p  >Basketball>Division 1> 31 Bradley Game Creek Red (Fiedler) 3rd Grade D1 Playoffs  RI 
12:00p 1:00p  >Basketball>Division 1> 31 Bradley GAME Thunder Platinum (Mantel) 3rd Grade D1 Playoffs  RB 
Englewood, Colorados Finest North 9:00a 10:00a  >Basketball>Division 2> Creek Red (Neustadt) Game 22-Gearity 2nd Grade D1 North Playoffs  
10:00a 11:00a  >Basketball>Division 2> Creek Red (Neustadt) Game 22 Freeman 2nd Grade D1 North Playoffs  JF 
12:00p 1:00p  >Basketball>Division 2> Thunder White (Folk) Game 22 Freeman 2nd Grade D1 North Playoffs  CA 
Englewood, Colorados Finest South 9:00a 10:00a  >Basketball>Division 2> 22 Brown Game Warriors Black (Yutzy) 2nd Grade D1 South Playoffs   
10:00a 11:00a  >Basketball>Division 2> 22 Brown Game Creek Blue (Yatrakis) 2nd Grade D1 South Playoffs  RI 
11:00a 12:00p  >Basketball>Division 2> Warriors Red (Stueven) Game 22 Kroeker 2nd Grade D1 South Playoffs  AS 
Greenwood Village, West Middle North Gym 8:00a 9:00a  >Basketball>Division 2> Creek Red (Olson) Game 82 Cameron 8th Grade D2 North Playoffs  RI 
9:00a 10:00a  >Basketball>Division 2> SJSA White (Winters) GAME 82 Cameron 8th Grade D2 North Playoffs  KL 
Greenwood Village, West Middle South Gym 1:00p 2:00p  >Basketball>Division 2> 82 Beidler Game SJSA Red (Perrot) 8th Grade D2 South Playoffs  GB 
3:00p 4:00p  >Basketball>Division 2> 82 Beidler Game Hawks Pacific (Hartleben) 8th Grade D2 South Playoffs  KT 
Highlands Ranch, Ben Franklin Academy 10:30a 11:30a  >Basketball>Division 2> Hawks Blue (Dishnow) Game 42- Hughes 4th Grade D2 South Playoffs   
11:30a 12:30p  >Basketball>Division 2> 42- Hughes Game Hawks Orange (Snow) 4th Grade D2 South Playoffs  KT 
Highlands Ranch, Cresthill Middle School 8:30a 9:30a  >Basketball>Division 2> 72 Valencia GAME Thunder White (Ferguson) 7th Grade D2 North Playoffs  CF 
Highlands Ranch, Mountain Ridge Middle 11:30a 12:30p  >Basketball>Division 2> 72 McIntosh Game SJSA Black (Carlino) 7th Grade D2 South Playoffs  TS 
12:30p 1:30p  >Basketball>Division 2> 72 McIntosh Game SJSA Red (Brown) 7th Grade D2 South Playoffs  TS 
Highlands Ranch, Rocky Heights Middle 2:30p 3:30p  >Basketball>Division 1> Creek Red (McKiever) Game 81 Crandall 8th Grade D1 Playoffs  RI 
Littleton, Deer Creek Middle 3:00p 4:00p  >Basketball>Division 1> Warriors Black (Bilby) Game 61 Cabuag 6th Grade D1 Playoffs  MB 
6:00p 7:00p  >Basketball>Division 1> Hawks Blue (Banks) GAME 61 Cabuag 6th Grade D1 Playoffs   
Littleton, Front Range Christian 12:00p 1:00p  >Basketball>Division 2> 32 Martell Game SJSA Blue (Bradley) 3rd Grade D2 North Playoffs   
1:00p 2:00p  >Basketball>Division 2> Warriors White (Jansen) GAME 32 Martell 3rd Grade D2 North Playoffs   
Littleton, Heritage High School 7:00p 8:00p  >Basketball>Division 1> Thunder Navy (Acker) GAME 81 Underwood 8th Grade D1 Playoffs  CA 
Parker, PFH #2 (Yellow/Green) 2:30p 3:30p  >Basketball>Division 2> Creek White (Losasso) GAME 52 Garlock 5th Grade D2 North Playoffs  DG 
Parker, Sierra Middle School 2:00p 3:00p  >Basketball>Division 1> Thunder White (Connor) Game 41 Morris 4th Grade D2 North Playoffs  CA 
4:00p 5:00p  >Basketball>Division 1> Creek Blue (Lenertz) Game 41 Morris 4th Grade D2 North Playoffs  RI