Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Tue 04/30/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:15p  >Boys Lacrosse> U8 - Dana Stifter Practice  Practice   
 Thu 05/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Golden Eagle Park 5:00p 6:15p  >Boys Lacrosse> U8 - Dana Stifter Practice    DS 
Highland Heritage Park  6:45p 7:45p  >Boys Lacrosse> Raptors Cross Game U11 -Ryan Robichaud   CR 
 Fri 05/03/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Englewood, CORNERSTONE 1 5:30p 7:30p  >Baseball>AA>National> 13U AA Stevens GAME Warriors Black (Cohen)   JC 
Englewood, Dove Valley S 7:30p 9:30p  >Baseball>AA>American> 12 AA Reyes GAME Warriors Crimson (ONeal)    
 Sat 05/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Long Lake Park T1 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> Storm Fontenot Game U10- Craig Hogan    
10:30a 11:30a  >Boys Lacrosse> U10- Craig Hogan Game DLC McConnell   RG 
Aurora, Aurora Sports Park F 50 10:10a 11:20a  >Girls Lacrosse> Spartans 2024 Bieker/Kenna Game Snap 2024 Jagz   CM 
11:20a 12:30p  >Girls Lacrosse> Spartans 2026 Godwin Game Electras 2026 Smith   CM 
12:30p 1:30p  >Girls Lacrosse> Spartans 2025 Liley Game Raptors 2025 Ruth   CM 
1:45p 2:45p  >Girls Lacrosse> Spartans 2025 Liley Game Snap 2026 Hartigan   CM 
Aurora Sports Park #52 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> U8 - Dana Stifter Game DLC Mancini   DS 
10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> U10- Mannix Game Hawks Spain   JS 
11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> U10 - Laska Game SSPRD Simmons from 3/16   
12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> U10 - Laska Game Thunder Hull    
2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> U14 Mike Bensinger Game MSC Stratman   MB 
Mission Viejo Park 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> U12- Beall Game Bear Creek Grizzlies   DC 
10:15a 11:15a  >Boys Lacrosse> U11 - Derek Herman Game Hawks Kile   GM 
11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> U12- Beall Game City Lax Tynan   GM 
12:45p 1:45p  >Boys Lacrosse> U14-James Fogle Game City Lax Pendleton   GM 
2:00p 3:00p  >Boys Lacrosse> Steinke Black Game U14-James Fogle   GM 
E. Boulder Comm Park 1 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> Boulder Wright Game U12-Greg Mellinger   GM 
David Lorenz Field #5 11:45a 12:45p  >Boys Lacrosse> SSPRD White Game U-14 Miles   DS 
Centennial, Homestead #1 9:00a 10:45a  >Baseball>AA>National> 7U AA Muth/Crowe GAME Bruins Royal (Ellsworth)   PC 
Centennial, Homestead #2 12:30p 2:15p  >Baseball>AA>National> 7AA Rullo GAME Bruins Black (Kenz)    
2:15p 4:00p  >Baseball>AA>National> 7U AA Sprague GAME Raptors Titanium (Underdahl) field change only  BS 
Centennial, NEWTON 1 10:45a 12:30p  >Baseball>AA>American> 8 AA Camarillo GAME Hawk Navy (Treacy)   JT 
2:15p 4:00p  >Baseball>AA>National> Warriors Silver (Bradley) GAME 8U AA Zimmerman    
Centennial, Willow Creek #2 12:30p 2:15p  >Baseball>AA>National> 7AA Stevens GAME Raptors Black (Dodson)   BD 
CA Simms Field East 3:00p 4:00p  >Boys Lacrosse> MSC Clinksdale Game U13- Sean Kynor   MB 
Denver, CA- Wright Field 8:10a 9:00a  >Girls Lacrosse> Spartans 2028 Mellinger Game MSC 2028 Greaves   AG 
10:10a 11:20a  >Girls Lacrosse> MSC 2028 Greaves Game Spartans 2028 Mellinger   AG 
East HS Turf 4:15p 5:15p  >Boys Lacrosse> Jets O'Rourke Game U11 -Ryan Robichaud   GM 
Rosamond Park 3 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> U7- Brandon Rinnan Game U7 - Thomas   DS 
Denver, Rosamond Park 4 9:00a 10:00a  >Boys Lacrosse> DLC Kakel Game U09 - Gus Place   RG 
Englewood, CVA 1 4:00p 5:00p  >Volleyball> 4th Grade - Rafferty Game Hawk Orange (Cliff) 4th Grade Championship  SG 
5:00p 6:00p  >Volleyball> Hawk Navy (Treccia) Game 5th Grade - Becker 5th Grade Championship  SG 
Highland Heritage Park  11:30a 12:30p  >Boys Lacrosse> Warriors Anderson Game U11 - Abe Cabuag   KC 
6:15p 7:15p  >Boys Lacrosse> Warriors Hartmann Game U12 - Brian Wyman    
Littleton, Easton Park #12 2:00p 3:10p  >Girls Lacrosse> Spartans 2023 Bieker Game Coyote 2023/2024 Solomon   CM 
 Sun 05/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Aurora Sports Pk Turf 4 11:15a 12:15p  >Boys Lacrosse> U14 Mike Bensinger Game Cheyenne Mtn Walsh   GM 
Centennial, Homestead #2 11:00a 12:45p  >Baseball>AA>National> Hawk Blue (Wright) GAME 7AA Stevens    
12:45p 2:30p  >Baseball>AA>National> Raptors Electric (Walker) GAME 7AA Rullo Time adjustment   
Centennial, Willow Creek #1 2:30p 4:15p  >Baseball>AA>National> Bruins Red (Schmela) GAME 7U AA Sprague   BS 
Centennial, Willow Creek #2 12:45p 2:30p  >Baseball>AA>National> Hawk Blue (Gorman) GAME 7U AA Muth/Crowe   GG