Home
Sponsored By:   Dick's Sporting Goods
/Registration/FamilyAccounts.asp?org=SPARTANYOUTHCLUB.COM
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 11/18/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Altitude Elementary 6:15p 7:30p  >Basketball>Division 2> 32 Salazar Practice    SB 
Aurora, Black Forest Elementary 6:00p 7:00p  >Basketball>Girls> 30 Kohne Practice    DS 
Aurora, Coyote Hills ES 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 2> 22 Kroeker Practice    SB 
Aurora, Fox Ridge MS AUX 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 52 Harkness Practice    SB 
Aurora, Fox Ridge MS L1/L2 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 61 Cabuag Practice    SB 
Aurora, Infinity Middle School 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 51 Valencia Practice    EV 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 2> 72 Valencia Practice    EV 
Aurora, Liberty MS (AUX) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 82 Beidler Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 1> 81 Underwood Practice    SB 
aurora, Liberty MS (L1/L2) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 62 Heller Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 51 Anfield Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 2> 62 Morphew Practice    SB 
 Tue 11/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Aurora, Antelope Ridge E 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 2> 22 Brown Practice    SB 
Centennial, Creekside ES 6:15p 9:00p  >Basketball>Division 2> 42- Hughes Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 41 Morris Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 1> 51 Morris Practice    SB 
 Wed 11/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Altitude Elementary 6:15p 7:30p  >Basketball>Division 2> 32 Salazar Practice    SB 
Aurora, Black Forest Elementary 6:30p 8:30p  >Basketball>Division 2> 32 Martell Practice    SB 
Aurora, Infinity Middle School 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 51 Valencia Practice    EV 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 2> 72 Valencia Practice    EV 
Aurora, Liberty MS (AUX) 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 1> 81 Crandall Practice    SB 
aurora, Liberty MS (L1/L2) 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 2> 82 Cameron Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 1> 31 Bradley Practice    SB 
 Thu 11/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Aurora, Antelope Ridge E 6:15p 8:30p  >Basketball>Division 2> 22 Freeman Practice    SB 
Centennial, Creekside ES 6:15p 7:15p  >Basketball>Division 2> 22-Gearity Practice    SB 
 Fri 11/22/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Altitude Elementary 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 2> 52 Garlock Practice    SB 
Aurora, Falcon Creek MS (N) 6:30p 9:00p  >Basketball>Division 2> 72 McIntosh Practice    SB 
aurora, Falcon Creek MS (S) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 82 Beidler Practice    SB 
8:00p 9:30p  >Basketball>Division 1> 81 Underwood Practice    SB 
aurora, Liberty MS (L1/L2) 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 2> 62 Heller Practice    SB 
Centennial, Endevour Academy 6:15p 7:45p  >Basketball>Division 1> 51 Anfield Practice    SB 
7:45p 9:15p  >Basketball>Division 2> 62 Morphew Practice    SB 
 Sat 11/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aurora, Laredo Middle East Gym 9:00a 10:00a  >Basketball>Division 1> 31 Bradley GAME Warriors Red (Wilmeth)   RB 
10:00a 11:00a  >Basketball>Division 2> 32 Martell GAME Eagles Black (Siebrase)   YD 
11:00a 12:00p  >Basketball>Division 2> 22 Freeman GAME Creek Royal (Thome)   JF 
12:00p 1:00p  >Basketball>Division 2> 22 Kroeker Game Thunder Silver (Horne)   SB 
1:00p 2:00p  >Basketball>Division 1> 41 Morris GAME Thunder Navy (Hammers)   KM 
2:00p 3:00p  >Basketball>Division 1> 51 Morris GAME 52 Harkness    
3:00p 4:00p  >Basketball>Division 1> Hawks Blue (Stavenger) GAME 51 Anfield   PS 
Aurora, Laredo Middle West Gym 9:00a 10:00a  >Basketball>Division 2> 82 Beidler GAME Warriors Cardinal (Bourdelais)   GB 
10:00a 11:00a  >Basketball>Division 2> 82 Cameron GAME Thunder Navy (Finger)    
11:00a 12:00p  >Basketball>Division 1> Raptors Black (Coates) GAME 81 Crandall   KC 
12:00p 1:00p  >Basketball>Division 1> Creek Red (McKiever) GAME 81 Underwood   RI 
1:00p 2:00p  >Basketball>Division 1> 81 Underwood GAME Raptors Black (Coates)    
3:00p 4:00p  >Basketball>Division 2> 72 McIntosh GAME SJSA Red (Brown)   NB 
4:00p 5:00p  >Basketball>Division 2> Creek Blue (Jiner) GAME 72 McIntosh   SB 
5:00p 6:00p  >Basketball>Division 2> 62 Morphew GAME SJSA Black (Castro)   DS 
6:00p 7:00p  >Basketball>Division 2> Thunder Navy (Slaybaugh) Game 62 Morphew   DS 
Castle Rock, Aspen View Academy_ 2:00p 3:00p  >Basketball>Division 2> 62 Heller GAME Raptors Black (Schifferer)   RH 
3:00p 4:00p  >Basketball>Division 2> Raptors White (Read) Game 32 Salazar   JA 
Englewood, Colorados Finest North 2:00p 3:00p  >Basketball>Division 2> Thunder Navy (Buckmaster) GAME 22 Brown   HB 
5:00p 6:00p  >Basketball>Girls> 30 Kohne GAME Thunder Navy (Helm)    
Englewood, Colorados Finest South 1:00p 2:00p  >Basketball>Division 2> Creek Red (Neustadt) GAME 22-Gearity   SB 
Greenwood Village, West Middle North Gym 2:00p 3:00p  >Basketball>Division 2> Creek Red (Franklin) GAME 42- Hughes   RI 
Greenwood Village, West Middle South Gym 12:00p 1:00p  >Basketball>Division 2> Creek Royal (Kelly) GAME 52 Garlock   DG 
Highlands Ranch, Ben Franklin Academy 11:30a 12:30p  >Basketball>Division 1> Warriors Cardinal (Wisler) GAME 51 Valencia   DW 
12:30p 1:30p  >Basketball>Division 2> 72 Valencia GAME Thunder White (Ferguson)   CF